Pelety Energy Gold

Kód: 0410 0412 Zvolte variantu
Novinka Tip
Značka: Pellet Energy
149 Kč / ks 9 685 Kč / ks od 149 Kč / ks 129,57 Kč bez DPH 8 421,74 Kč bez DPH od 129,57 Kč bez DPH 9,93 Kč / 1 kg 9,93 Kč / 1 kg
Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
- 10.2.2023 Zvolte variantu

Certifikace - EN plus A1, DIN plus

Balení - 15kg

Paleta - 65 ks (975 kg)

Pelety jsou vyrobeny z přísně ověřených pilin jehličnatých stromů lisovaných pod vysokým tlakem.

doprava zbozi_03

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pelety Energy Gold jsou energeticky úsporné a ekologické palivo prémiové třídy. Vysoká výhřevnost pelet zajišťuje vynikající energetickou účinnost při minimálním spalování. Dřevní peleta je vyrobena z pilin jehličnatých a listnatých stromů lisovaných pod vysokým tlakem a vyznačuje se světlou barvou. Pelety jsou dodávány v sáčcích o hmotnosti 15 kg, paleta 65ks.

průměr: 6mm

délka: 3,15 - 4cm 

výhřevnost: 18 MJ/kg

obsah popele do 0,6 %

 

Certifikace ENplus®

  • Třída A1 je prvotřídní kvalita používaná v kotlích a kamnech v domácnostech. Pelety jsou vyrobeny pouze z chemicky neošetřených zbytků dřeva z pil bez příměsí kůry a mohou obsahovat pouze 0,7 % popela.
  • Třída A2 se používá ve větších kotlích a při jejím spalování vzniká víc popela. V těchto peletách již může být určitá část kůry, lesních těžebních zbytků, a tedy i vyšší procento popele, max. však do 1,2 %.
  • Třída B označuje dřevěné pelety pro průmyslové využití. Zde je již dovolen větší podíl popele (do 2 %), výroba z použitého dřeva a vyšší procento kůry.

Certifikace dinplus

  • DINplus - jsou certifikované pelety dle německé normy. Balené pelety mají na obalu viditelné logo DINplus v kroužku a produkt musí splňovat předepsané parametry. Popelnatost u této normy je povolena max. do 0,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: